Sık Sorulan Sorular

Yönetici olarak mesken sahiplerinin telefon numaraları ile kayıt eder. Mesken sahibi telefon numarası ile kayıt olur ve kullanırsa ilgili siteye mesken sahibi olarak ilişkilendirilir. Telefon numarasını ilişkilendirilmemiş ise mesken sahibi yöneticiye başvuruda bulunabilir.

Güncelleme desteğimiz her an vardır. Web tabanlı olduğu için güncellemeler anında yansır. Sorunla karşılaşırsanız bizimle iletişime geçiniz. Hemen düzeltelim.

Program kullanıcılarımız daha kolay daha işlevsel kullanması içindir. İsteğinizi belirtin en kısa sürede sisteme entegre edelim.

Bilgiler kesinlikle 3. şahıslara verilmez. Her hafta otomatik yedekleri alınır. Sizde anlık yedek alabilirsiniz. Son 10 yedek dosya saklanır. 128 bit şifreleme sisteminin olduğu güvenlik sistemi vardır.

Program kullanılan daire başına ücretlendirilir. Yöneticiden talep edilir. Mesken sahiplerinden ücret talep edilmez.

Sistemimiz üzerinden tüm bina sakinlerine toplu eposta gönderebilirsiniz. Sistem kendisi otomatik epostalarda göndermektedir. Bu gönderimler için ekstra ücret alınmaz. Dilerseniz kendi eposta hesabınızı da kullanabilirsiniz.

SMS göndermek, SMS sağlayıcı firmalardan alacağınız SMS paketleri ile yapabilirsiniz. Hiç bir SMS firması ile ticari bağımız yoktur. SMS firması tarafından size verilen kullanıcı adı ve şifreyi ayonetim.com a girmeniz yeterlidir.

Bilgilerinizin yedeğini Raporlar menüsü altından Excel formatından dilediğiniz zaman alabilirsiniz. Bilgilerinizin korunması bizim için önemlidir.

Kullandığınız başka program var ise yedek alma özelliği de var ise AYÖNETİM içine aktarabiliriz. Aldığınız yedeği info@ayonetim.com eposta adresine göndermeniz yeterlidir. En kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.

Daha fazla kişiye ulaşmak için ücretleri makul seviyelerde tutmaya çalışıyoruz. Bu anlayışımızdan dolayı her yeni yıla girerken enflasyon oranında artış olacaktır.